Info sisestamine kodulehele

Kui Teil ei ole aega ise oma kodulehele infot sisestada, siis saate selle teenuse meilt tellida. Pakume mugavusteenusena info sisestamise teenust 23 EUR/h.

Saatke failid või oma kodulehe aadress aadressile info at veebiabi dot eeinfo at veebiabi dot eeinfo at veebiabi dot eeinfo at veebiabi dot eeinfo at veebiabi dot eeinfo at veebiabi dot eeinfo at veebiabi dot eeinfo at veebiabi dot eeinfo at veebiabi dot ee ja me anname Teile teada tööde maksumuse.

Info sisestamine olemasolevalt kodulehelt

Kui Teil on vana koduleht olemas ning soovite selle tekstid, pildid uuele kodulehele üle tuua, siis saatke meile antud kodulehe aadress. Meie projektijuhid hindavad info sisestamise mahud ära ja teevad täpse hinnapakkumise. Kui eelarve sobib, saame uuele kodulehele üle tuua kogu info (lingid, tekstid, pildid, tabelid jne).

Info sisestamine failidest

Uuele kodulehele saab info panna ka Teie saadetud failidest. Selleks edastage meile kõik tekstid ja pildid, mida kodulehele soovite. Meie projektijuhid hindavad tööde mahud ära ja hinna sobivusel paneme selle info Teie kodulehele ise üles. Failidena sobivad nii Wordi dokumendid, PDF-id kui ka lihtsalt tekstiformaadis failid.