Lihtne ja otsingumootorisõbralik Saurus CMS

Veebiabi kodulehtedega on kaasas Saurus sisuhaldussüsteem. Tegemist on Eestis enimkasutatud ja jõudsalt areneva sisuhaldussteemiga. Saurus sisuhaldustarkvara kasutatakse enam kui 2000 kodulehel ja selle kasutajaskond laieneb veelgi. Allpool on väljatoodud mõned peamised Saurus CMSi eelised.

1. Lihtne:
Info sisestamine kodulehele on lihtsamast lihtsam. Tekstid on võimalik kodulehele riputada ühe hiireklikiga. Kõik tööriistad on samasugused nagu Microsoft Wordis ja seega ei eelda kodulehe haldamine mingeid erioskusi. Kõik toimingud on harjumuspärased, lihtsad ja käepärased. Isegi piltide, galeriide ja tabelite loomine toimub kahe-kolme hiire liigutusega. 

2 . Otsingumootorisõbralik:
Saurus sisuhaldustarkvaras on olemas SEO-tööriistad, mis võimaldavad igale kodulehele lingile panna külge otsingumootoritele suunatud META-kirjed. Tänu SEO-tööriistadele saate parandada oma kodulehe positsiooni otsingumootorites.

3. Töökindel ja efektiivne:
Saurus sisuhaldstarkvarast antakse regulaarselt välja uuendusversioone, mis võimaldab hoida kodulehe konkurentsivalmiduses ja efektiivsena paljude aastate jooksul. Üteleme näiteks, et tegite endale viis aastat tagasi kodulehe. Selle aja jooksul on oluliselt muutunud google- ja neti.ee otsingumoototorite valemid kodulehtede järjestamisel. Selleks, et Teie koduleht püsiks konkurentsis ega jääks alla uuematele veebilehtedele, uuendatakse sisuhaldussüsteemi versiooni.

4. Säästab raha:

Luues kodulehe Saurus CMSiga säästate raha. Kui soovite näiteks 4- 5 aasta pärast muuta ära oma kodulehe kujunduse, siis ei pea Te maksma enam sisuhaldustarkvara eest. Uueneb ainult kujundus, sisuhaldustarkvara jääb alles ning selle eest uuesti tasuma ei pea.

5. Säästab aega:
Kui olete ühe korra juba Saurus CMSiga kodulehe loonud ja teete endale 4-5 aasta pärast täiesti uue kodulehe, siis ei pea Te hakkama uuele kodulehele enam infot sisestama. Kõik tekstid, pildid, tabelid, galeriid ja videod jäävad kodulehele alles ning säästate end info sisestamise vaevast.